Nie warto gonić za marzeniami. Marzenia trzeba urzeczywistniać. Póki kryją się w zakamarkach naszego umysłu mogą się w każdej chwili przemienić w ledwie mrzonki, którym daleko będzie obejrzeć światło dzienne.

Jak zaprojektować piękną i funkcjonalną kuchnię?

A co robi dekorator wnętrz? Architekt przestrzeni wewnątrz domów i mieszkań urzeczywistnia marzenia innych ludzi. Wszystkich, którzy zechcą skorzystać z jego usług. Piękna kuchnia w pastelowych kolorach błękitu, przypominającego nadmorskie niebo i żółtego w barwach złota plaży. Wewnątrz marynistyczne akcenty na ścianach, oknach i suficie.

Jak odpowiednio dobrać szafki kuchenne?

Szafki kuchenne mają zamiast uchwytów kawałki liny przytwierdzone do frontów przy pomocy szekiel. Wewnątrz skrzyń szafek, za frontami drzwi schowane są nowoczesne zawiasy nożycowe z wymyślnej konstrukcji hamulcami mechanicznymi. Fronty szafek są całe białe i jedynie połyskujące niklem szekle i beż lin na uchwytach odcinają się od lśniącej lakierowanej powierzchni.

Blaty w kuchni – jak wybrać?

Blaty dolnego ciągu zabudowy pokrywają płyty, niczym dzieła sztuki natury. Wykonane są z przezroczystej żywicy, w której zatopiono na dnie żwir z plaży w Łebie. piasek urozmaicają muszelki bałtyckich skorupiaków i lokalna roślinność wodna.

Takich blatów nie ma nikt w okolicy!

Więcej interesujących porad dotyczących wystroju wnętrz znajdziesz w serwisie https://www.morning.pl/.